kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (46 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
ka: ზოლზე გადახტომა…

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
ka: კომიქსის ვებგვერდის მონახულება

[ctx: @title]
en: Comics
ka: კომიქსები

[ctx: @title]
en: Behavior
ka: ქცევა

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show above image:
ka: ჩვენება გამოსახულების ზემოდან:

[ctx: @option:check show above image:]
en: Title
ka: სათაური

[ctx: @option:check show above image:]
en: Author
ka: ავტორი

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show below image:
ka: ჩვენება გამოსახულების ქვემოდან:

[ctx: @option:check show below image]
en: Identifier
ka: იდენტიფიკატორი

[ctx: @option:check show below image]
en: Website
ka: ვებგვერდი

[ctx: @label:group form label for radiobuttons]
en: Navigation buttons:
ka: ნავიგაციის ღილაკები:

[ctx: @option:radio navigation buttons are…]
en: Always visible at the edges
ka: ყოველთვი ხილვადი წიბოებთან

[ctx: @option:radio navigation buttons…]
en: Appear centrally when hovering
ka: შუაში ჩვენება ზედ თაგუნას გაჩერებისას

[ctx: @label for checkbox, completes sentence … opens full-size view]
en: Middle-clicking image:
ka: შუა დაწკაპუნების სურათი:

[ctx: @option:check completes sentence Middle-clicking image…]
en: Opens full-size view
ka: ხსნის სრულზომიან ხედს

[ctx: @action:button]
en: Get New…
ka: ახლის მიღება…

[ctx: @info placeholdermessage if comic provider list empty]
en: No comics installed
ka: კომიქსი დაყენებული არაა

[ctx: @action:button]
en: Get Comics…
ka: კომიქსების მიღება…

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
ka: ახალი კომიქსების შემოწმება ყოველ:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
ka[0]: წუთი
ka[1]: წუთი

[ctx: @label:spinbox]
en: Keep local archive:
ka: ლოკალური არქივის შენარჩუნება:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: images per comic | images per comic
ka[0]: გამოსახულება თითოეულ კომიქსზე
ka[1]: გამოსახულება თითოეულ კომიქსზე

[ctx: @info placeholdermessage if comic loading failed]
en: Could not load comic
ka: კომიქსის ჩატვირთვის შეცდომა

[ctx: @info placeholdermessage explanation]
en: Try again later, or choose a different comic
ka: სცადეთ მოგვიანებით, ან აირჩიეთ სხვა კომიქსი

[ctx: @info placeholdermessage title if offline]
en: Offline
ka: ინტერნეტგარეშე

[ctx: @info placeholdermessage connection]
en: Reconnect to the internet to retry loading this image. You can still view any images in the local archive.
ka: დაუკავშირდით ისევ ინტერნეტს, რომ გამოსახულების ჩატვირთვა თავიდან ვცადო. გამოსახულებები მაინც შეგიძლიათ, ლოკალური არქივიდან დაათვალიეროთ.

[ctx: @info placeholdermessage title if connection local/unknown]
en: Limited connectivity
ka: შეზღუდული შეერთება

[ctx: @info placeholdermessage explanation if connection local/unknown]
en: The image may not be available on your current connection. You can still view any images in the local archive.
ka: ეს გამოსახულება, შეიძლება, თქვენი მიმდინარე კავშირით ხელმისაწვდომი არ იყოს. მისი ნახვა მაინც შეგიძლიათ ლოკალური არქივიდან.

[ctx: @info placeholdermessage title if today not available]
en: Not available
ka: ხელმისაწვდომი არაა

[ctx: @info placeholdermessage explanation if today not available]
en: Today's image is not yet available or cannot be read. Try a different date.
ka: დღევანდელი გამოსახულება ხელმისაწვდომი არაა, ან მისი წაკითხვა შეუძლებელია. სცადეთ სხვა თარიღი.

[ctx: @info placeholdermessage title if date not available]
en: Not available
ka: ხელმისაწვდომი არაა

[ctx: @info placeholdermessage explanation if date not available]
en: The image for this day is not available or cannot be read. Try a different date.
ka: ამ დღისთვის გამოსახულება ხელმისაწვდომი არაა, ან მისი წაკითხვა შეუძლებელია. სცადეთ სხვა თარიღი.

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
ka: &შემდეგი ჩანართი შემდეგი ზოლით

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
ka: &პირველ ზოლზე გადახტომა

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
ka: &მიმდნარე ზოლზე გადახტომა

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
ka: ზოლზე გადახტომა…

[ctx: @action]
en: Visit the Website
ka: ვებგვერდის მონახულება

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
ka: მაღაზიის &ვებგვერდის ნახვა

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
ka: კომიქსის &შენახვა, როგორც…

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
ka: &რეალური ზომა

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
ka: მიმდინარე &მდებარეობის შენახვა

[ctx: @info placeholdermessage if no comics loaded]
en: No comics configured
ka: კომიქსი მორგებული არაა

[ctx: @action:button helpfulAction opens settings dialog]
en: Choose comic…
ka: აირჩიეთ comic…

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
ka: ზოლზე გადასვლა

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
ka: &ზოლის ნომერი:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
ka: ზოლის იდენტიფიკატორი:
