kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: spell
ka: მართლწერა

en: Checks the spelling of :q:.
ka: :q: -ის მართლწერის შემოწმება.

[ctx: Term is spelled correctly]
en: Correct
ka: სწორია

en: Suggested term
ka: მინიშნებული სიტყვა

[ctx: @info]
en: No dictionary found. Please install <resource>hunspell</resource> package using your package manager
ka: ლექსიკონი ვერ ვიპოვე. დააყენეთ <resource>hunspell</resource>-ის პაკეტი თქვენი დისტრიბუტივის პაკეტების მმართველით

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
ka: მართლწერის შემოწმების პარამეტრები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
ka: &ტრიგერი სიტყვის მოთხოვნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
ka: &ტრიგერი სიტყვა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openKcmButton)
en: Configure Dictionaries…
ka: ლექსიკონების მორგება…
