plasma_applet_fuzzy_clock - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Night
km: យប់

en: Early morning
km: ព្រលឹម

en: Morning
km: ព្រឹក

en: Almost noon
km: ជិត​ថ្ងៃ​ត្រង់

en: Noon
km: ថ្ងៃ​ត្រង់

en: Afternoon
km: រសៀល

en: Evening
km: ល្ងាច

en: Late evening
km: យប់​ជ្រៅ

en: Start of week
km: ដើម​សប្ដាហ៍

en: Middle of week
km: កណ្ដាល​សប្ដាហ៍

en: End of week
km: ចុង​សប្ដាហ៍

en: Weekend!
km: ចុង​សប្ដាហ៍ !
