plasma_applet_fuzzy_clock - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Night
ku: Şev

en: Early morning
ku: Sibe zû

en: Morning
ku: Sibe

en: Almost noon
ku: Ber bi nîvroj

en: Noon
ku: Nîvroj

en: Afternoon
ku: Piştî nîvro

en: Evening
ku: Êvar

en: Late evening
ku: Derengiyê êvarê

en: Start of week
ku: Serê hefteyê

en: Middle of week
ku: Nîvê hefteyê

en: End of week
ku: Dawiya hefteyê

en: Weekend!
ku: Dawiya hefteyê!
