plasma_applet_binaryclock - en to lt translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Display:
lt: Rodyti:

[ctx: @option:check]
en: Grid
lt: Tinklelis

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
lt: Neaktyvūs šviesos diodai

[ctx: @option:check]
en: Seconds
lt: Sekundės

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
lt: BCD formatu (dešimtainis)

en: Use custom color for:
lt: Naudoti tinkintą spalvą, skirtą:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
lt: Aktyvūs šviesos diodai
