plasma_applet_comic - en to lt translation catalogue (37 entries)

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
lt: &Kita kortelė su nauja piešinių serija

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
lt: Pereiti į &pirmą piešinių seriją

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
lt: Pereiti į &dabartinę piešinių seriją

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
lt: Pereiti į piešinių seriją…

[ctx: @action]
en: Visit the Website
lt: Apsilankyti internetinėje svetainėje

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of a web browser]
en: View in %1
lt: Žiūrėti %1 naršyklėje

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
lt: Apsilankyti parduotuvės &internetinėje svetainėje

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
lt: Į&rašyti komiksą kaip…

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
lt: &Faktinis dydis

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
lt: Saugoti dabartinę &poziciją

[ctx: an abbreviation for Number]
en: # %1
lt: Nr. %1

[ctx: @title]
en: General
lt: Bendri

[ctx: @title]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: @title]
en: Advanced
lt: Išplėstiniai

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
lt: Pereiti į piešinių seriją…

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
lt: Apsilankyti komiksų interneto svetainėje

[ctx: @label:spinbox]
en: Comic cache:
lt: Komiksų krepšys:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: strip per comic | strips per comic
lt[0]: piešinių serija vienam komiksui
lt[1]: piešinių serijos vienam komiksui
lt[2]: piešinių serijų vienam komiksui
lt[3]: piešinių serija vienam komiksui

[ctx: @option:check]
en: Display error when downloading comic fails
lt: Rodyti klaidą, kai nepavyksta atsisiųsti komiksų

[ctx: Heading for showing various elements of a comic]
en: Show:
lt: Rodyti:

[ctx: @option:check]
en: Comic title
lt: Komiksų pavadinimas

[ctx: @option:check]
en: Comic identifier
lt: Komiksų identifikatorius

[ctx: @option:check]
en: Comic author
lt: Komiksų autorius

[ctx: @option:check]
en: Comic URL
lt: Komiksų URL

en: Show navigation buttons:
lt: Rodyti naršymo mygtukus:

[ctx: @option:check]
en: Always
lt: Visada

[ctx: @option:check]
en: Only on hover
lt: Tik užvedus pelę

[ctx: @title:group]
en: Comics:
lt: Komiksai:

[ctx: @action:button]
en: Get New Comics…
lt: Gauti naujų komiksų…

[ctx: @option:check]
en: Middle-click on comic to display at original size
lt: Spustelėjus viduriniuoju pelės mygtuku, rodyti komiksą pradiniu dydžiu

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new plugins every:
lt: Tikrinti ar yra naujų priedų kas:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: day | days
lt[0]:  d.
lt[1]:  d.
lt[2]:  d.
lt[3]:  d.

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
lt: Tikrinti ar yra naujų komiksų kas:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
lt[0]:  min.
lt[1]:  min.
lt[2]:  min.
lt[3]:  min.

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
lt: Pereiti į piešinių seriją

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
lt: Pieši&nių serijos numeris:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
lt: Piešinių serijos identifikatorius:
