kdeplasma-addons - en to lt translation catalogue (11 entries)

[ctx: @info:status]
en: No quota restrictions found
lt: Nerasta jokių leidžiamo duomenų kiekio apribojimų

[ctx: @info:status]
en: Quota tool not found
lt: Nerastas leidžiamo duomenų kiekio įrankis

[ctx: @info:usagetip]
en: Please install 'quota'
lt: Įdiekite „quota“ paketą

en: Disk Quota
lt: Leidžiamas disko duomenų kiekis

en: Please install 'quota'
lt: Įdiekite „quota“ paketą

en: Running quota failed
lt: Leidžiamo duomenų kiekio paleidimas nepavyko

[ctx: usage of quota, e.g.: '/home/bla: 38% used']
en: %1: %2% used
lt: %1: Panaudota %2%

[ctx: e.g.: 12 GiB of 20 GiB]
en: %1 of %2
lt: %1 iš %2

[ctx: e.g.: 8 GiB free]
en: %1 free
lt: %1 laisva

[ctx: example: Quota: 83% used]
en: Quota: %1% used
lt: Leidžiamas duomenų kiekis: Panaudota %1%

en: No quota restrictions found.
lt: Nerasta jokių leidžiamo duomenų kiekio apribojimų.
