kdeplasma-addons - en to lt translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title]
en: Keys
lt: Klavišai

[ctx: @label show keyboard indicator when Caps Lock or Num Lock is activated]
en: Show when activated:
lt: Rodyti, kai yra aktyvuoti:

[ctx: @option:check]
en: Caps Lock
lt: Didžiosios raidės

[ctx: @option:check]
en: Num Lock
lt: Skaitmeninė klaviatūra

en: Caps Lock activated
lt: Įjungtos didžiosios raidės

en: Num Lock activated
lt: Įjungta skaitmeninė klaviatūra

en: No lock keys activated
lt: Neįjungti jokie užrakto klavišai
