kdeplasma-addons - en to lt translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: General
lt: Bendri

[ctx: @title]
en: Paths
lt: Keliai

en: Change picture every:
lt: Keisti paveikslą kas:

en: Hours
lt: val.

en: Minutes
lt: Min.

en: Seconds
lt: Sek.

[ctx: @label:listbox]
en: Image fill mode:
lt: Paveikslo užpildymo veiksena:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Stretch
lt: Ištempti

[ctx: @info]
en: The image is scaled to fit the frame
lt: Paveikslo mastelis bus pakeistas taip, kad paveikslas užpildytų rėmelį

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect fit
lt: Talpinti, išlaikyti proporcijas

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fit without cropping
lt: Paveikslo mastelis bus pakeistas tolygiai taip, kad paveikslas tilptų

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect crop
lt: Apkarpyti, išlaikyti proporcijas

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fill, cropping if necessary
lt: Paveikslo mastelis bus pakeistas tolygiai ir, jei reikia, apkarpytas taip, kad paveikslas tilptų

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile
lt: Iškloti

[ctx: @info]
en: The image is duplicated horizontally and vertically
lt: Paveikslas bus kartojamas horizontaliai ir vertikaliai

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile vertically
lt: Iškloti vertikaliai

[ctx: @info]
en: The image is stretched horizontally and tiled vertically
lt: Paveikslas bus ištemptas horizontaliai ir išklotas vertikaliai

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile horizontally
lt: Iškloti horizontaliai

[ctx: @info]
en: The image is stretched vertically and tiled horizontally
lt: Paveikslas bus ištemptas vertikaliai ir išklotas horizontaliai

[ctx: @item:inlistbox]
en: Pad
lt: Padėti

[ctx: @info]
en: The image is not transformed
lt: Paveikslas nebus transformuojamas

[ctx: @label:checkbox]
en: General:
lt: Bendra:

[ctx: @option:check]
en: Randomize order
lt: Rodyti atsitiktine tvarka

[ctx: @option:check]
en: Pause slideshow when cursor is over image
lt: Užvedus pelės žymeklį ant paveikslo, pristabdyti skaidrių rodymą

[ctx: @option:check]
en: Click on image to open in external application
lt: Spustelėjus ant paveikslo, atverti jį naudojant išorinę programą

[ctx: @title:window]
en: Choose Files
lt: Pasirinkite failus

[ctx: @title:window]
en: Choose a Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Remove path
lt: Šalinti kelią

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
lt: Pridėti aplanką…

[ctx: @action:button]
en: Add Files…
lt: Pridėti failus…

[ctx: @action:button]
en: Configure…
lt: Konfigūruoti…
