kdeplasma-addons - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Night Color Control
lt: Naktinės spalvos valdymas

en: Night Color is inhibited
lt: Naktinė spalva yra pristabdyta

en: Night Color is unavailable
lt: Naktinė spalva yra neprieinama

en: Night Color is not running
lt: Naktinė spalva neveikia

en: Night Color is active (%1K)
lt: Naktinė spalva yra aktyvi (%1K)
