plasma_applet_notes - en to lt translation catalogue (38 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
lt: Išvaizda

en: %1pt
lt: %1tšk.

en: Text font size:
lt: Teksto šrifto dydis:

en: Background color
lt: Fono spalva

en: A white sticky note
lt: Baltas lipnus lapelis

en: A black sticky note
lt: Juodas lipnus lapelis

en: A red sticky note
lt: Raudonas lipnus lapelis

en: An orange sticky note
lt: Oranžinis lipnus lapelis

en: A yellow sticky note
lt: Geltonas lipnus lapelis

en: A green sticky note
lt: Žalias lipnus lapelis

en: A blue sticky note
lt: Mėlynas lipnus lapelis

en: A pink sticky note
lt: Rožinis lipnus lapelis

en: A translucent sticky note
lt: Dalinai permatomas lipnus lapelis

en: A translucent sticky note with light text
lt: Dalinai permatomas lipnus lapelis su šviesiu tekstu

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Redo
lt: Grąžinti

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Įdėti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Select All
lt: Pažymėti viską

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
lt: Pusjuodis

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
lt: Kursyvas

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
lt: Pabrauktas

[ctx: @info:tooltip]
en: Strikethrough
lt: Perbrauktas

en: Discard this note?
lt: Atmesti šį lapelį?

en: Are you sure you want to discard this note?
lt: Ar tikrai norite atmesti šį lapelį?

[ctx: @item:inmenu]
en: White
lt: Baltas

[ctx: @item:inmenu]
en: Black
lt: Juodas

[ctx: @item:inmenu]
en: Red
lt: Raudonas

[ctx: @item:inmenu]
en: Orange
lt: Oranžinis

[ctx: @item:inmenu]
en: Yellow
lt: Geltonas

[ctx: @item:inmenu]
en: Green
lt: Žalias

[ctx: @item:inmenu]
en: Blue
lt: Mėlynas

[ctx: @item:inmenu]
en: Pink
lt: Rožinis

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent
lt: Dalinai permatomas

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent Light
lt: Dalinai permatomas, šviesus
