kdeplasma-addons - en to lt translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
lt: Bendra

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
lt: Daugiausia stulpelių:

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
lt: Daugiausia eilučių:

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
lt: Išvaizda:

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
lt: Rodyti paleidyklių pavadinimus

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
lt: Įjungti iškylančiuosius langus

[ctx: @title:group]
en: Title:
lt: Antraštė:

[ctx: @option:check]
en: Show:
lt: Rodyti:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
lt: Tinkinta antraštė

en: Launch %1
lt: Paleisti %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Launcher…
lt: Pridėti paleidyklę…

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Launcher…
lt: Taisyti paleidyklę…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
lt: Šalinti paleidyklę

en: Quicklaunch
lt: Spartusis paleidimas

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
lt: Pridėkite paleidykles jas tempdami arba naudodami kontekstinį meniu.

en: Hide icons
lt: Slėpti piktogramas

en: Show hidden icons
lt: Rodyti paslėptas piktogramas

[ctx: @action]
en: Add Launcher…
lt: Pridėti paleidyklę…
