kdeplasma-addons - en to lt translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
lt: Bendri

[ctx: @title:label]
en: Username style:
lt: Naudotojo vardo stilius:

[ctx: @option:radio]
en: Full name (if available)
lt: Visas vardas (jei prieinama)

[ctx: @option:radio]
en: Login username
lt: Prisijungimo naudotojo vardas

[ctx: @title:label]
en: Show:
lt: Rodyti:

[ctx: @option:radio]
en: Name
lt: Vardas

[ctx: @option:radio]
en: User picture
lt: Naudotojo paveikslas

[ctx: @option:radio]
en: Name and user picture
lt: Vardas ir naudotojo paveikslas

[ctx: @title:label]
en: Advanced:
lt: Išplėstiniai:

[ctx: @option:check]
en: Show technical session information
lt: Rodyti techninę seanso informaciją

en: You are logged in as <b>%1</b>
lt: Jūs esate prisijungę kaip <b>%1</b>

en: Current user
lt: Dabartinis naudotojas

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
lt: Nenaudojamas

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
lt: ties %1 (%2)

[ctx: @action:button]
en: Switch to User %1
lt: Perjungti į naudotoją %1

[ctx: @action]
en: New Session
lt: Naujas seansas

[ctx: @action]
en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

[ctx: Show a dialog with options to logout/shutdown/restart]
en: Log Out
lt: Atsijungti
