kdeplasma-addons - en to lt translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Dictionaries
lt: Žodynai

en: Add More Dictionaries
lt: Pridėti daugiau žodynų

en: Unable to load dictionary list
lt: Nepavyko įkelti žodynų sąrašo

[ctx: %2 human-readable error string]
en: Error code: %1 (%2)
lt: Klaidos kodas: %1 (%2)

en: No dictionaries
lt: Nėra žodynų

en: Add More…
lt: Pridėti daugiau…

en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter word to define here…
lt: Čia įveskite norimą apibrėžti žodį…

en: Unable to load definition
lt: Nepavyko įkelti apibrėžimo
