kdeplasma-addons - en to lt translation catalogue (53 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
lt: Teikėjas:

[ctx: @option:check]
en: Update when using metered network connection
lt: Atnaujinti, kai naudojamas ribotų duomenų tinklo ryšys

[ctx: @label:listbox]
en: Category:
lt: Kategorija:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All
lt: Visos

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ultra Wide
lt: Ultra platus

[ctx: @item:inlistbox]
en: Background
lt: Fonas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Lock Screen
lt: Užrakto ekranas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Nature
lt: Gamta

[ctx: @item:inlistbox]
en: Black
lt: Juoda

[ctx: @item:inlistbox]
en: Flower
lt: Gėlė

[ctx: @item:inlistbox]
en: Funny
lt: Linksma

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cute
lt: Miela

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cool
lt: Šaunu

[ctx: @item:inlistbox]
en: Fall
lt: Ruduo

[ctx: @item:inlistbox]
en: Love
lt: Meilė

[ctx: @item:inlistbox]
en: Design
lt: Dizainas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Christmas
lt: Kalėdos

[ctx: @item:inlistbox]
en: Travel
lt: Kelionė

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beach
lt: Paplūdimys

[ctx: @item:inlistbox]
en: Car
lt: Automobilis

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sports
lt: Sportas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Animal
lt: Gyvūnas

[ctx: @item:inlistbox]
en: People
lt: Žmonės

[ctx: @item:inlistbox]
en: Music
lt: Muzika

[ctx: @item:inlistbox]
en: Summer
lt: Vasara

[ctx: @item:inlistbox]
en: Galaxy
lt: Galaktika

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
lt: Išdėstymas:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and Cropped
lt: Pakeisto mastelio ir apkarpytas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
lt: Pakeisto mastelio

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, Keep Proportions
lt: Pakeisto mastelio, išlaikytų proporcijų

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
lt: Centruotas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
lt: Išklotas

[ctx: @label:chooser]
en: Background color:
lt: Fono spalva:

[ctx: @title:window]
en: Select Background Color
lt: Pasirinkite fono spalvą

[ctx: @label]
en: Today's picture:
lt: Šiandienos paveikslas:

[ctx: @label]
en: Title:
lt: Pavadinimas:

[ctx: @label]
en: Author:
lt: Autorius:

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
lt: Atverti vidinį aplanką

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Open the destination folder where the wallpaper image was saved.
lt: Atverti paskirties aplanką, kuriame buvo įrašytas darbalaukio fono paveikslas.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Today's picture
lt: Šiandienos paveikslas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Loading
lt: Įkeliama

[ctx: @info:whatsthis]
en: Unavailable
lt: Neprieinama

[ctx: @info:whatsthis for an image %1 title %2 author]
en: %1 Author: %2. Right-click on the image to see more actions.
lt: %1 Autorius: %2. Spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku, norėdami matyti daugiau veiksmų.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The wallpaper is being fetched from the Internet.
lt: Darbalaukio fonas yra gaunamas iš interneto.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Failed to fetch the wallpaper from the Internet.
lt: Nepavyko gauti darbalaukio fono iš interneto.

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu]
en: Save Image as…
lt: Įrašyti paveikslą kaip…

[ctx: @info:whatsthis for a button and a menu item]
en: Save today's picture to local disk
lt: Įrašyti šiandienos paveikslą į vietinį diską

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu, will open the website of the wallpaper]
en: Open Link in Browser…
lt: Atverti nuorodą naršyklėje…

[ctx: @info:whatsthis for a menu item]
en: Open the website of today's picture in the default browser
lt: Atverti šiandienos paveikslo internetinę svetainę numatytojoje naršyklėje

[ctx: @title:window]
en: Save Today's Picture
lt: Įrašyti šiandienos paveikslą

[ctx: @label:listbox Template for file dialog]
en: JPEG image (*.jpeg *.jpg *.jpe)
lt: JPEG paveikslas (*.jpeg *.jpg *.jpe)

[ctx: @info:status after a save action]
en: The image was not saved.
lt: Paveikslas nebuvo įrašytas.

[ctx: @info:status after a save action %1 file path %2 basename]
en: The image was saved as <a href="%1">%2</a>
lt: Paveikslas buvo įrašytas kaip <a href="%1">%2</a>
