plasma_applet_fuzzy_clock - en to lt translation catalogue (171 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: @title:group]
en: Font:
lt: Šriftas:

[ctx: @option:check]
en: Bold text
lt: Pusjuodis tekstas

[ctx: @option:check]
en: Italic text
lt: Kursyvinis tekstas

[ctx: @title:group]
en: Fuzzyness:
lt: Netikslumas:

[ctx: @item:inrange]
en: Accurate
lt: Tikslus

[ctx: @item:inrange]
en: Fuzzy
lt: Netikslus

en: One o’clock
lt: Pirma

en: Five past one
lt: Penkios po pirmos

en: Ten past one
lt: Dešimt po pirmos

en: Quarter past one
lt: Penkiolika po pirmos

en: Twenty past one
lt: Dvidešimt po pirmos

en: Twenty-five past one
lt: Dvidešimt penkios po pirmos

en: Half past one
lt: Pusė dviejų

en: Twenty-five to two
lt: Be dvidešimt penkių dvi

en: Twenty to two
lt: Be dvidešimt dvi

en: Quarter to two
lt: Be penkiolikos dvi

en: Ten to two
lt: Be dešimt dvi

en: Five to two
lt: Be penkių dvi

en: Two o’clock
lt: Dvi

en: Five past two
lt: Penkios po dviejų

en: Ten past two
lt: Dešimt po dviejų

en: Quarter past two
lt: Penkiolika po dviejų

en: Twenty past two
lt: Dvidešimt po dviejų

en: Twenty-five past two
lt: Dvidešimt penkios po dviejų

en: Half past two
lt: Pusė trijų

en: Twenty-five to three
lt: Be dvidešimt penkių trys

en: Twenty to three
lt: Be dvidešimt trys

en: Quarter to three
lt: Be penkiolikos trys

en: Ten to three
lt: Be dešimt trys

en: Five to three
lt: Be penkių trys

en: Three o’clock
lt: Trys

en: Five past three
lt: Penkios po trijų

en: Ten past three
lt: Dešimt po trijų

en: Quarter past three
lt: Penkiolika po trijų

en: Twenty past three
lt: Dvidešimt po trijų

en: Twenty-five past three
lt: Dvidešimt penkios po trijų

en: Half past three
lt: Pusė keturių

en: Twenty-five to four
lt: Be dvidešimt penkių keturios

en: Twenty to four
lt: Be dvidešimt keturios

en: Quarter to four
lt: Be penkiolikos keturios

en: Ten to four
lt: Be dešimt keturios

en: Five to four
lt: Be penkių keturios

en: Four o’clock
lt: Keturios

en: Five past four
lt: Penkios po keturių

en: Ten past four
lt: Dešimt po keturių

en: Quarter past four
lt: Penkiolika po keturių

en: Twenty past four
lt: Dvidešimt po keturių

en: Twenty-five past four
lt: Dvidešimt penkios po keturių

en: Half past four
lt: Pusė penkių

en: Twenty-five to five
lt: Be dvidešimt penkių penkios

en: Twenty to five
lt: Be dvidešimt penkios

en: Quarter to five
lt: Be penkiolikos penkios

en: Ten to five
lt: Be dešimt penkios

en: Five to five
lt: Be penkių penkios

en: Five o’clock
lt: Penkios

en: Five past five
lt: Penkios po penkių

en: Ten past five
lt: Dešimt po penkių

en: Quarter past five
lt: Penkiolika po penkių

en: Twenty past five
lt: Dvidešimt po penkių

en: Twenty-five past five
lt: Dvidešimt penkios po penkių

en: Half past five
lt: Pusė šešių

en: Twenty-five to six
lt: Be dvidešimt penkių šešios

en: Twenty to six
lt: Be dvidešimt šešios

en: Quarter to six
lt: Be penkiolikos šešios

en: Ten to six
lt: Be dešimt šešios

en: Five to six
lt: Be penkių šešios

en: Six o’clock
lt: Šešios

en: Five past six
lt: Penkios po šešių

en: Ten past six
lt: Dešimt po šešių

en: Quarter past six
lt: Penkiolika po šešių

en: Twenty past six
lt: Dvidešimt po šešių

en: Twenty-five past six
lt: Dvidešimt penkios po šešių

en: Half past six
lt: Pusė septynių

en: Twenty-five to seven
lt: Be dvidešimt penkių septynios

en: Twenty to seven
lt: Be dvidešimt septynios

en: Quarter to seven
lt: Be penkiolikos septynios

en: Ten to seven
lt: Be dešimt septynios

en: Five to seven
lt: Be penkių septynios

en: Seven o’clock
lt: Septynios

en: Five past seven
lt: Penkios po septynių

en: Ten past seven
lt: Dešimt po septynių

en: Quarter past seven
lt: Penkiolika po septynių

en: Twenty past seven
lt: Dvidešimt po septynių

en: Twenty-five past seven
lt: Dvidešimt penkios po septynių

en: Half past seven
lt: Pusė aštuonių

en: Twenty-five to eight
lt: Be dvidešimt penkių aštuonios

en: Twenty to eight
lt: Be dvidešimt aštuonios

en: Quarter to eight
lt: Be penkiolikos aštuonios

en: Ten to eight
lt: Be dešimt aštuonios

en: Five to eight
lt: Be penkių aštuonios

en: Eight o’clock
lt: Aštuonios

en: Five past eight
lt: Penkios po aštuonių

en: Ten past eight
lt: Dešimt po aštuonių

en: Quarter past eight
lt: Penkiolika po aštuonių

en: Twenty past eight
lt: Dvidešimt po aštuonių

en: Twenty-five past eight
lt: Dvidešimt penkios po aštuonių

en: Half past eight
lt: Pusė devynių

en: Twenty-five to nine
lt: Be dvidešimt penkių devynios

en: Twenty to nine
lt: Be dvidešimt devynios

en: Quarter to nine
lt: Be penkiolikos devynios

en: Ten to nine
lt: Be dešimt devynios

en: Five to nine
lt: Be penkių devynios

en: Nine o’clock
lt: Devynios

en: Five past nine
lt: Penkios po devynių

en: Ten past nine
lt: Dešimt po devynių

en: Quarter past nine
lt: Penkiolika po devynių

en: Twenty past nine
lt: Dvidešimt po devynių

en: Twenty-five past nine
lt: Dvidešimt penkios po devynių

en: Half past nine
lt: Pusė dešimt

en: Twenty-five to ten
lt: Be dvidešimt penkių dešimt

en: Twenty to ten
lt: Be dvidešimt dešimt

en: Quarter to ten
lt: Be penkiolikos dešimt

en: Ten to ten
lt: Be dešimt dešimt

en: Five to ten
lt: Be penkių dešimt

en: Ten o’clock
lt: Dešimt

en: Five past ten
lt: Penkios po dešimtos

en: Ten past ten
lt: Dešimt po dešimtos

en: Quarter past ten
lt: Penkiolika po dešimtos

en: Twenty past ten
lt: Dvidešimt po dešimtos

en: Twenty-five past ten
lt: Dvidešimt penkios po dešimtos

en: Half past ten
lt: Pusė vienuolikos

en: Twenty-five to eleven
lt: Be dvidešimt penkių vienuolika

en: Twenty to eleven
lt: Be dvidešimt vienuolika

en: Quarter to eleven
lt: Be penkiolikos vienuolika

en: Ten to eleven
lt: Be dešimt vienuolika

en: Five to eleven
lt: Be dešimt vienuolika

en: Eleven o’clock
lt: Vienuolika

en: Five past eleven
lt: Penkios po vienuolikos

en: Ten past eleven
lt: Dešimt po vienuolikos

en: Quarter past eleven
lt: Penkiolika po vienuolikos

en: Twenty past eleven
lt: Dvidešimt po vienuolikos

en: Twenty-five past eleven
lt: Dvidešimt penkios po vienuolikos

en: Half past eleven
lt: Pusė dvylikos

en: Twenty-five to twelve
lt: Be dvidešimt penkių dvylika

en: Twenty to twelve
lt: Be dvidešimt dvylika

en: Quarter to twelve
lt: Be penkiolikos dvylika

en: Ten to twelve
lt: Be dešimt dvylika

en: Five to twelve
lt: Be dešimt dvylika

en: Twelve o’clock
lt: Dvylika

en: Five past twelve
lt: Penkios po dvylikos

en: Ten past twelve
lt: Dešimt po dvylikos

en: Quarter past twelve
lt: Penkiolika po dvylikos

en: Twenty past twelve
lt: Dvidešimt po dvylikos

en: Twenty-five past twelve
lt: Dvidešimt penkios po dvylikos

en: Half past twelve
lt: Pusė pirmos

en: Twenty-five to one
lt: Be dvidešimt penkių pirma

en: Twenty to one
lt: Be dvidešimt pirma

en: Quarter to one
lt: Be penkiolikos pirma

en: Ten to one
lt: Be dešimt pirma

en: Five to one
lt: Be penkių pirma

en: Sleep
lt: Miegas

en: Breakfast
lt: Pusryčiai

en: Second Breakfast
lt: Antri pusryčiai

en: Elevenses
lt: Lengvi priešpiečiai

en: Lunch
lt: Priešpiečiai

en: Afternoon tea
lt: Popietinė arbata

en: Dinner
lt: Pietūs

en: Supper
lt: Vakarienė

en: Night
lt: Naktis

en: Early morning
lt: Ankstus rytas

en: Morning
lt: Rytas

en: Almost noon
lt: Ankstus vidurdienis

en: Noon
lt: Vidurdienis

en: Afternoon
lt: Popietė

en: Evening
lt: Vakaras

en: Late evening
lt: Vėlus vakaras

en: Start of week
lt: Savaitės pradžia

en: Middle of week
lt: Savaitės vidurys

en: End of week
lt: Savaitės pabaiga

en: Weekend!
lt: Savaitgalis!
