plasma_applet_timer - en to lt translation catalogue (31 entries)

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
lt: Pristabdyti laikmatį

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
lt: Paleisti laikmatį

[ctx: @title]
en: General
lt: Bendra

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
lt: Iš anksto nustatyti laikmačiai

[ctx: @title:label]
en: Display:
lt: Rodyti:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
lt: Rodyti antraštę:

[ctx: @option:check]
en: Show remaining time
lt: Rodyti, kiek liko laiko

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
lt: Rodyti sekundes

[ctx: @option:check]
en: Show timer toggle
lt: Rodyti laikmačio perjungiklį

[ctx: @option:check]
en: Show progress bar
lt: Rodyti eigos juostą

[ctx: @title:label]
en: On timeout:
lt: Pasibaigus laikui:

[ctx: @option:check]
en: Show notification:
lt: Rodyti pranešimą:

[ctx: @placeholder]
en: Timer finished
lt: Pasibaigė laikmačio laikas

[ctx: @option:check]
en: Run command:
lt: Vykdyti komandą:

[ctx: @placeholder]
en: kdialog --msgbox 'Timer finished'
lt: kdialog --msgbox 'Pasibaigė laikmačio laikas'

[ctx: @action:button Add timer]
en: Add
lt: Pridėti

en: If you add predefined timers here, they will appear in plasmoid context menu.
lt: Jeigu čia pridėsite iš anksto nustatytus laikmačius, jie atsiras Plasma įskiepio kontekstiniame meniu.

en: Scroll over digits to change time
lt: Slinkite virš skaitmenų norėdami keisti laiką

en: Apply
lt: Taikyti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Edit
lt: Taisyti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: %1 is running
lt: %1 veikia

en: %1 not running
lt: %1 neveikia

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
lt[0]: Likęs laikas: %1 sekundė
lt[1]: Likęs laikas: %1 sekundės
lt[2]: Likęs laikas: %1 sekundžių
lt[3]: Likęs laikas: %1 sekundė

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
lt: Norėdami keisti skaitmenis, naudokite pelės ratuką arba kontekstiniame meniu pasirinkite iš anksto apibrėžtus laikmačius

en: Timer
lt: Laikmatis

en: Timer finished
lt: Pasibaigė laikmačio laikas

[ctx: @action]
en: &Start
lt: &Paleisti

[ctx: @action]
en: S&top
lt: S&tabdyti

[ctx: @action]
en: &Reset
lt: &Atstatyti
