plasma_applet_binaryclock - en to lt translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: @title:group The things being potentially shown are lights and seconds]
en: Show:
lt: Rodyti:

[ctx: @option:check]
en: Inactive lights
lt: Neaktyvios šviesos

[ctx: @option:check]
en: Seconds
lt: Sekundės

en: Use custom color for:
lt: Naudoti tinkintą spalvą, skirtą:

[ctx: @option:check]
en: Active lights
lt: Aktyvios šviesos
