plasma_applet_fifteenPuzzle - en to lt translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
lt: Tinklelio dydis:

[ctx: @label:group radio button group]
en: Background:
lt: Fonas:

[ctx: @label:chooser opens background color picker]
en: Color:
lt: Spalva:

[ctx: @label:chooser opens background image file picker]
en: Image:
lt: Paveikslas:

[ctx: @info:placeholder]
en: Path to custom image…
lt: Kelias į tinkintą paveikslą…

[ctx: @action:button]
en: Choose image…
lt: Pasirinkti paveikslą…

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
lt: Pasirinkite paveikslą

[ctx: @item:inlistbox file type category for file picker]
en: Image Files (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)
lt: Paveikslų failai (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)

[ctx: @title:group formdata label]
en: Tile labels:
lt: Plytelių etiketės:

[ctx: @label:chooser opens label color picker]
en: Color:
lt: Spalva:

[ctx: @option:check Hide tile labels]
en: Hide on image backgrounds
lt: Slėpti, kai naudojami paveikslų fonai

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
lt: Laikas: %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
lt: Maišyti

[ctx: @info:status The number of moves made by the player so far]
en: Moves: %1
lt: Ėjimų: %1

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
lt: Išspręsta! Bandykite dar kartą.

en: Fifteen Puzzle
lt: Penkiolika dalių

en: Solve by arranging in order
lt: Išspręsti rikiuojant eilėje
