kdeplasma-addons - en to lt translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: General
lt: Bendra

[ctx: @title]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: @title:group]
en: Icon:
lt: Piktograma:

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
lt: Svetainės piktograma

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
lt: Keisti saityno naršyklės piktogramą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
lt: Dabartinė piktograma yra %1. Spustelėkite norėdami atverti meniu, kad pakeistumėte dabartinę piktogramą ar atstatytumėte numatytąją piktogramą.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
lt: Piktogramos pavadinimas yra „%1“

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
lt: Pasirinkti…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
lt: Pasirinkti saityno naršyklės piktogramą

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
lt: Atstatyti į numatytąją piktogramą

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
lt: Rodyti naršymo juostą

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
lt: Įkelti paskiausiai lankytą puslapį

[ctx: @title:group]
en: On startup:
lt: Paleidimo metu:

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
lt: Visada įkelti šį puslapį:

[ctx: @info]
en: Type a URL
lt: Įrašykite URL adresą

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
lt: Turinio mastelio keitimas:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
lt: Fiksuotas mastelis:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
lt: Automatinis mastelio keitimas, jei plotis yra mažiau nei

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
lt: Naršyklės nuostatos:

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
lt: Privatus naršymas

[ctx: @action:button]
en: Go Back
lt: Grįžti

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
lt: Pirmyn

[ctx: @action:button]
en: Go Home
lt: Eiti į pradžios puslapį

en: Open Default URL
lt: Atverti numatytąjį URL

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
lt: Stabdyti šio puslapio įkėlimą

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
lt: Įkelti šį puslapį iš naujo

[ctx: @action:button keep this widget's pop-up open until explicitly dismissed]
en: Keep open
lt: Palikti atvertą

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
lt: Atverti nuorodą naršyklėje

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
lt: Užblokuotas iškylantysis langas

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
lt: Spustelėkite čia, jei norite atverti šį užblokuotą iškylantįjį langą:
    %1
