plasma_applet_comic - en to lt translation catalogue (47 entries)

[ctx: an abbreviation for Number]
en: # %1
lt: Nr. %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
lt: Pereiti į piešinių seriją…

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
lt: Apsilankyti komiksų interneto svetainėje

[ctx: @title]
en: Comics
lt: Komiksai

[ctx: @title]
en: Behavior
lt: Elgsena

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show above image:
lt: Rodyti virš paveikslo:

[ctx: @option:check show above image:]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: @option:check show above image:]
en: Author
lt: Autorius

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show below image:
lt: Rodyti po paveikslu:

[ctx: @option:check show below image]
en: Identifier
lt: Identifikatorius

[ctx: @option:check show below image]
en: Website
lt: Internetinė svetainė

[ctx: @label:group form label for radiobuttons]
en: Navigation buttons:
lt: Naršymo mygtukai:

[ctx: @option:radio navigation buttons are…]
en: Always visible at the edges
lt: Visada matomi kraštuose

[ctx: @option:radio navigation buttons…]
en: Appear centrally when hovering
lt: Užvedus pelę atsiranda centre

[ctx: @label for checkbox, completes sentence … opens full-size view]
en: Middle-clicking image:
lt: Spustelėjimas viduriniuoju pelės mygtuku ant paveikslo:

[ctx: @option:check completes sentence Middle-clicking image…]
en: Opens full-size view
lt: Atveria viso dydžio rodinį

[ctx: @action:button]
en: Get New…
lt: Gauti naujų…

[ctx: @info placeholdermessage if comic provider list empty]
en: No comics installed
lt: Nėra įdiegtų komiksų

[ctx: @action:button]
en: Get Comics…
lt: Gauti komiksų…

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
lt: Tikrinti ar yra naujų komiksų kas:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
lt[0]:  min.
lt[1]:  min.
lt[2]:  min.
lt[3]:  min.

[ctx: @label:spinbox]
en: Keep local archive:
lt: Saugoti vietiniame archyve:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: images per comic | images per comic
lt[0]: paveikslą vieniems komiksams
lt[1]: paveikslus vieniems komiksams
lt[2]: paveikslų vieniems komiksams
lt[3]: paveikslą vieniems komiksams

[ctx: @info placeholdermessage if comic loading failed]
en: Could not load comic
lt: Nepavyko įkelti komiksų

[ctx: @info placeholdermessage explanation]
en: Try again later, or choose a different comic
lt: Vėliau bandykite dar kartą arba pasirinkite kitokius komiksus

[ctx: @info placeholdermessage title if offline]
en: Offline
lt: Nėra interneto

[ctx: @info placeholdermessage connection]
en: Reconnect to the internet to retry loading this image. You can still view any images in the local archive.
lt: Prisijunkite prie interneto norėdami iš naujo bandyti įkelti šį paveikslą. Jūs vis tiek galite peržiūrinėti vietiniame archyve esančius paveikslus.

[ctx: @info placeholdermessage title if connection local/unknown]
en: Limited connectivity
lt: Ribotas jungiamumas

[ctx: @info placeholdermessage explanation if connection local/unknown]
en: The image may not be available on your current connection. You can still view any images in the local archive.
lt: Gali būti, kad paveikslas neprieinamas naudojant jūsų dabartinį ryšį. Jūs vis tiek galite peržiūrinėti vietiniame archyve esančius paveikslus.

[ctx: @info placeholdermessage title if today not available]
en: Not available
lt: Neprieinama

[ctx: @info placeholdermessage explanation if today not available]
en: Today's image is not yet available or cannot be read. Try a different date.
lt: Šiandienos paveikslas kol kas neprieinamas arba negali būti perskaitytas. Pamėginkite kitokią datą.

[ctx: @info placeholdermessage title if date not available]
en: Not available
lt: Neprieinama

[ctx: @info placeholdermessage explanation if date not available]
en: The image for this day is not available or cannot be read. Try a different date.
lt: Šios dienos paveikslas neprieinamas arba negali būti perskaitytas. Pamėginkite kitokią datą.

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
lt: &Kita kortelė su nauja piešinių serija

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
lt: Pereiti į &pirmą piešinių seriją

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
lt: Pereiti į &dabartinę piešinių seriją

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
lt: Pereiti į piešinių seriją…

[ctx: @action]
en: Visit the Website
lt: Apsilankyti internetinėje svetainėje

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
lt: Apsilankyti parduotuvės &internetinėje svetainėje

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
lt: Į&rašyti komiksus kaip…

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
lt: &Faktinis dydis

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
lt: Saugoti dabartinę &poziciją

[ctx: @info placeholdermessage if no comics loaded]
en: No comics configured
lt: Nesukonfigūruoti jokie komiksai

[ctx: @action:button helpfulAction opens settings dialog]
en: Choose comic…
lt: Pasirinkti komiksus…

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
lt: Pereiti į piešinių seriją

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
lt: Pieši&nių serijos numeris:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
lt: Piešinių serijos identifikatorius:
