krunner_spellcheckrunner - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: spell
lv: pareizrakstība

en: Checks the spelling of :q:.
lv: Pārbauda :q: pareizrakstību

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
lv: Pareizrakstības pārbaudītāja iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
lv: &Nepieciešamas aktivizēšanas vārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
lv: &Aktivizēšanas vārds:
