kdeplasma-addons - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Session name
lv: Sesijas nosaukums

en: Create new session and start Kate
lv: Izveidot jaunu sesiju un palaist „Kate“

en: Cancel session creation
lv: Atcelt sesijas izveidi

en: Kate Sessions
lv: „Kate“ sesijas

en: Search…
lv: Meklēt...
