kdeplasma-addons - en to lv translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: @title:group]
en: Icon:
lv: Ikona:

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
lv: Vietnes ikona

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
lv: Mainīt pārlūka ikonu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
lv: Pašreizējā ikona ir %1. Spiediet, lai atvērtu izvēlni un mainīt pašreizējo ikonu vai to atiestatītu uz noklusējuma ikonu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
lv: Ikona nosaukums ir „%1“

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
lv: Atlasīt...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
lv: Atlasīt ikonu tīmekļa pārlūkam

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
lv: Atiestatīt uz noklusējuma ikonu

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
lv: Parādīt navigācijas joslu

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
lv: Ielādēt pēdējo apmeklēto lapu

[ctx: @title:group]
en: On startup:
lv: Ieslēdzot:

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
lv: Vienmēr ielādēt šo lapu:

[ctx: @info]
en: Type a URL
lv: Ievadiet URL

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
lv: Satura mērogošana:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
lv: Fiksēts mērogs:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
lv: Automātiska mērogošana, ja platums ir zem

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
lv: Pārlūka iestatījumi:

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
lv: Privātā pārlūkošana

[ctx: @action:button]
en: Go Back
lv: Atpakaļ

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
lv: Uz priekšu

[ctx: @action:button]
en: Go Home
lv: Mājup

en: Open Default URL
lv: Atvērt noklusēto URL

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
lv: Apturēt lapas ielādi

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
lv: Pārlādēt šo lapu

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
lv: Atvērt saiti pārlūkā

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
lv: Kopēt saites adresi

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
lv: Bloķēts uznirstošais logs

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
lv: Spiediet, lai atvērtu šo uznirstošo logu:
    %1
