kdeplasma-addons - en to lv translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
lv: Maksimālais kolonnu skaits

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
lv: Maksimālais rindu skaits:

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
lv: Izskats

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
lv: Rādīt palaidēju nosaukumu

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
lv: Ieslēgt uzlecošo logu

[ctx: @title:group]
en: Title:
lv: Virsraksts:

[ctx: @option:check]
en: Show:
lv: Rādīt:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
lv: Pielāgotu virsrakstu

en: Launch %1
lv: Palaist „%1“

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Launcher…
lv: Pievienot palaidēju...

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Launcher…
lv: Rediģēt palaidēju...

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
lv: Noņemt palaidēju...

en: Quicklaunch
lv: Ātrais palaidējs

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
lv: Pievienojiet palaidējus velkot un nometot vai izmantojot konteksta izvēlni

en: Hide icons
lv: Paslēpt ikonas

en: Show hidden icons
lv: Rādīt paslēptās ikonas

[ctx: @action]
en: Add Launcher…
lv: Pievienot palaidēju...
