plasma_applet_timer - en to lv translation catalogue (32 entries)

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
lv: Pauzēt taimeri

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
lv: Sākt taimeri

[ctx: remaining time]
en: %1s | %1s
lv[0]: %1 sek.
lv[1]: %1 sek.
lv[2]: %1 sek.

[ctx: @title]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
lv: Saglabātie taimeri

[ctx: @title]
en: Advanced
lv: Papildu

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
lv: Laikam iztekot:

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
lv: Izpildīt komandu:

[ctx: @title:label]
en: Display:
lv: Rādīt:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
lv: Rādīt virsrakstu:

[ctx: @option:check]
en: Show remaining time
lv: Rādīt atlikušo laiku

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
lv: Rādīt sekundes

[ctx: @option:check]
en: Show timer toggle
lv: Rādīt taimera slēdzi

[ctx: @option:check]
en: Show progress bar
lv: Rādīt progresa joslu

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
lv: Paziņojumi:

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
lv: Rādīt paziņojuma tekstu:

[ctx: @action:button Add timer]
en: Add
lv: Pievienot

en: If you add predefined timers here, they will appear in plasmoid context menu.
lv: Ja saglabāsiet taimerus, tie parādīsies plazmoīda konteksta izvēlnē.

en: Scroll over digits to change time
lv: Ritināt pāri cipariem, lai mainītu laiku

en: Apply
lv: Pielietot

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: %1 is running
lv: %1 ir palaists

en: %1 not running
lv: %1 nav palaists

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
lv[0]: Atlikušais laiks: %1 sekunde
lv[1]: Atlikušais laiks: %1 sekundes
lv[2]: Atlikušais laiks: %1 sekunžu

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
lv: Izmantojiet peles rullīti, lai mainītu ciparus vai atlasītu star saglabātajiem taimeriem konteksta izvēlnē

en: Timer
lv: Taimeris

en: Timer finished
lv: Taimera laiks ir beidzies

[ctx: @action]
en: &Start
lv: &Sākt

[ctx: @action]
en: S&top
lv: &Beigt

[ctx: @action]
en: &Reset
lv: &Sākt no sākuma
