plasma_applet_fuzzy_clock - en to lv translation catalogue (171 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: @title:group]
en: Font:
lv: Fonts:

[ctx: @option:check]
en: Bold text
lv: Treknraksts

[ctx: @option:check]
en: Italic text
lv: Slīpraksts

[ctx: @title:group]
en: Fuzzyness:
lv: Precizitāte:

[ctx: @item:inrange]
en: Accurate
lv: Precīzs

[ctx: @item:inrange]
en: Fuzzy
lv: Aptuvens

en: One o’clock
lv: Pulkstenis ir viens

en: Five past one
lv: Piecas pāri vieniem

en: Ten past one
lv: Desmit pāri vieniem

en: Quarter past one
lv: Piecpadsmit pāri vieniem

en: Twenty past one
lv: Divdesmit pāri vieniem

en: Twenty-five past one
lv: Divdesmit piecas pāri vieniem

en: Half past one
lv: Pusdivi

en: Twenty-five to two
lv: Bez divdesmit piecām divi

en: Twenty to two
lv: Bez divdesmit divi

en: Quarter to two
lv: Bez piecpadsmit divi

en: Ten to two
lv: Bez desmit divi

en: Five to two
lv: Bez piecām divi

en: Two o’clock
lv: Pulkstenis ir divi

en: Five past two
lv: Piecas pāri diviem

en: Ten past two
lv: Desmit pāri diviem

en: Quarter past two
lv: Piecpadsmit pāri diviem

en: Twenty past two
lv: Divdesmit pāri diviem

en: Twenty-five past two
lv: Divdesmit piecas pāri diviem

en: Half past two
lv: Pustrīs

en: Twenty-five to three
lv: Bez divdesmit piecām trīs

en: Twenty to three
lv: Bez divdesmit trīs

en: Quarter to three
lv: Bez piecpadsmit trīs

en: Ten to three
lv: Bez desmit trīs

en: Five to three
lv: Bez piecām trīs

en: Three o’clock
lv: Pulkstenis ir trīs

en: Five past three
lv: Piecas pāri trim

en: Ten past three
lv: Desmit pāri trim

en: Quarter past three
lv: Piecpadsmit pāri trim

en: Twenty past three
lv: Divdesmit pāri trim

en: Twenty-five past three
lv: Divdesmit piecas pāri trim

en: Half past three
lv: Pusčetri

en: Twenty-five to four
lv: Bez divdesmit piecām četri

en: Twenty to four
lv: Bez divdesmit četri

en: Quarter to four
lv: Bez piecpadsmit četri

en: Ten to four
lv: Bez desmit četri

en: Five to four
lv: Bez piecām četri

en: Four o’clock
lv: Pulkstenis ir četri

en: Five past four
lv: Piecas pāri četriem

en: Ten past four
lv: Desmit pāri četriem

en: Quarter past four
lv: Piecpadsmit pāri četriem

en: Twenty past four
lv: Divdesmit pāri četriem

en: Twenty-five past four
lv: Divdesmit piecas pāri četriem

en: Half past four
lv: Puspieci

en: Twenty-five to five
lv: Bez divdesmit piecām pieci

en: Twenty to five
lv: Bez divdesmit pieci

en: Quarter to five
lv: Bez piecpadsmit pieci

en: Ten to five
lv: Bez desmit pieci

en: Five to five
lv: Bez piecām pieci

en: Five o’clock
lv: Pulkstenis ir pieci

en: Five past five
lv: Piecas pāri pieciem

en: Ten past five
lv: Desmit pāri pieciem

en: Quarter past five
lv: Piecpadsmit pāri pieciem

en: Twenty past five
lv: Divdesmit pāri pieciem

en: Twenty-five past five
lv: Divdesmit piecas pāri pieciem

en: Half past five
lv: Pusseši

en: Twenty-five to six
lv: Bez divdesmit piecām seši

en: Twenty to six
lv: Bez divdesmit seši

en: Quarter to six
lv: Bez piecpadsmit seši

en: Ten to six
lv: Bez desmit seši

en: Five to six
lv: Bez piecām seši

en: Six o’clock
lv: Pulkstenis ir seši

en: Five past six
lv: Piecas pāri sešiem

en: Ten past six
lv: Desmit pāri sešiem

en: Quarter past six
lv: Piecpadsmit pāri sešiem

en: Twenty past six
lv: Divdesmit pāri sešiem

en: Twenty-five past six
lv: Divdesmit piecas pāri sešiem

en: Half past six
lv: Pusseptiņi

en: Twenty-five to seven
lv: Bez divdesmit piecām septiņi

en: Twenty to seven
lv: Bez divdesmit septiņi

en: Quarter to seven
lv: Bez piecpadsmit septiņi

en: Ten to seven
lv: Bez desmit septiņi

en: Five to seven
lv: Bez piecām septiņi

en: Seven o’clock
lv: Pulkstenis ir septiņi

en: Five past seven
lv: Piecas pāri septiņiem

en: Ten past seven
lv: Desmit pāri septiņiem

en: Quarter past seven
lv: Piecpadsmit pāri septiņiem

en: Twenty past seven
lv: Divdesmit pāri septiņiem

en: Twenty-five past seven
lv: Divdesmit piecas pāri septiņiem

en: Half past seven
lv: Pusastoņi

en: Twenty-five to eight
lv: Bez divdesmit piecām astoņi

en: Twenty to eight
lv: Bez divdesmit astoņi

en: Quarter to eight
lv: Bez piecpadsmit astoņi

en: Ten to eight
lv: Bez desmit astoņi

en: Five to eight
lv: Bez piecām astoņi

en: Eight o’clock
lv: Pulkstenis ir astoņi

en: Five past eight
lv: Piecas pāri astoņiem

en: Ten past eight
lv: Desmit pāri astoņiem

en: Quarter past eight
lv: Piecpadsmit pāri astoņiem

en: Twenty past eight
lv: Divdesmit pāri astoņiem

en: Twenty-five past eight
lv: Divdesmit piecas pāri astoņiem

en: Half past eight
lv: Pusdeviņi

en: Twenty-five to nine
lv: Bez divdesmit piecām deviņi

en: Twenty to nine
lv: Bez divdesmit deviņi

en: Quarter to nine
lv: Bez piecpadsmit deviņi

en: Ten to nine
lv: Bez desmit deviņi

en: Five to nine
lv: Bez piecām deviņi

en: Nine o’clock
lv: Pulkstenis ir deviņi

en: Five past nine
lv: Piecas pāri deviņiem

en: Ten past nine
lv: Desmit pāri deviņiem

en: Quarter past nine
lv: Piecpadsmit pāri deviņiem

en: Twenty past nine
lv: Divdesmit pāri deviņiem

en: Twenty-five past nine
lv: Divdesmit piecas pāri deviņiem

en: Half past nine
lv: Pusdesmit

en: Twenty-five to ten
lv: Bez divdesmit piecām desmit

en: Twenty to ten
lv: Bez divdesmit desmit

en: Quarter to ten
lv: Bez piecpadsmit desmit

en: Ten to ten
lv: Bez desmit desmit

en: Five to ten
lv: Bez piecām desmit

en: Ten o’clock
lv: Pulkstenis ir desmit

en: Five past ten
lv: Piecas pāri desmitiem

en: Ten past ten
lv: Desmit pāri desmitiem

en: Quarter past ten
lv: Piecpadsmit pāri desmitiem

en: Twenty past ten
lv: Divdesmit pāri desmitiem

en: Twenty-five past ten
lv: Divdesmit piecas pāri desmitiem

en: Half past ten
lv: Pusvienpadsmit

en: Twenty-five to eleven
lv: Bez divdesmit piecām vienpadsmit

en: Twenty to eleven
lv: Bez divdesmit vienpadsmit

en: Quarter to eleven
lv: Bez piecpadsmit vienpadsmit

en: Ten to eleven
lv: Bez desmit vienpadsmit

en: Five to eleven
lv: Bez piecām vienpadsmit

en: Eleven o’clock
lv: Pulkstenis ir vienpadsmit

en: Five past eleven
lv: Piecas pāri vienpadsmitiem

en: Ten past eleven
lv: Desmit pāri vienpadsmitiem

en: Quarter past eleven
lv: Piecpadsmit pāri vienpadsmitiem

en: Twenty past eleven
lv: Divdesmit pāri vienpadsmitiem

en: Twenty-five past eleven
lv: Divdesmit piecas pāri vienpadsmitiem

en: Half past eleven
lv: Pusdivpadsmit

en: Twenty-five to twelve
lv: Bez divdesmit piecām divpadsmit

en: Twenty to twelve
lv: Bez divdesmit divpadsmit

en: Quarter to twelve
lv: Bez piecpadsmit divpadsmit

en: Ten to twelve
lv: Bez desmit divpadsmit

en: Five to twelve
lv: Bez piecām divpadsmit

en: Twelve o’clock
lv: Pulkstenis ir divpadsmit

en: Five past twelve
lv: Piecas pāri divpadsmitiem

en: Ten past twelve
lv: Desmit pāri divpadsmitiem

en: Quarter past twelve
lv: Piecpadsmit pāri divpadsmitiem

en: Twenty past twelve
lv: Divdesmit pāri divpadsmitiem

en: Twenty-five past twelve
lv: Divdesmit piecas pāri divdesmitiem

en: Half past twelve
lv: Pusviens

en: Twenty-five to one
lv: Bez divdesmit piecām viens

en: Twenty to one
lv: Bez divdesmit viens

en: Quarter to one
lv: Bez piecpadsmit viens

en: Ten to one
lv: Bez desmit viens

en: Five to one
lv: Bez piecām viens

en: Sleep
lv: Gulēt

en: Breakfast
lv: Brokastis

en: Second Breakfast
lv: Otrās brokastis

en: Elevenses
lv: Vēlās brokastis

en: Lunch
lv: Pusdienas

en: Afternoon tea
lv: Pēcpusdienas tēja

en: Dinner
lv: Vakariņas

en: Supper
lv: Vēlās vakariņas

en: Night
lv: Nakts

en: Early morning
lv: Agrs rīts

en: Morning
lv: Rīts

en: Almost noon
lv: Gandrīz pusdienlaiks

en: Noon
lv: Pusdienlaiks

en: Afternoon
lv: Pēcpusdiena

en: Evening
lv: Vakars

en: Late evening
lv: Vēls vakars

en: Start of week
lv: Nedēļas sākums

en: Middle of week
lv: Nedēļas vidus

en: End of week
lv: Nedēļas beigas

en: Weekend!
lv: Nedēļas nogale!
