kdeplasma-addons - en to lv translation catalogue (31 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
lv: Novietojums:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and cropped
lv: Mērogota un apgriezta

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
lv: Mērogota

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, keep proportions
lv: Mērogota, paturēt proporcijas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
lv: Centrēta

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
lv: Flīzēta

[ctx: @label:chooser]
en: Background color:
lv: Fona krāsa:

[ctx: @title:window]
en: Select Background Color
lv: Atlasiet fona krāsu

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
lv: Sniedzējs:

[ctx: @info:tooltip]
en: This wallpaper provider does not filter out images that may be sensitive or objectionable. Use caution if these images will be displayed in public.
lv: Šis ekrānattēlu sniedzējs nefiltrē attēlus, kas var būt sensitīvi vai nepatīkami. Izmantojiet piesardzīgi, ja šos attēlus grasāties rādīt publiski.

[ctx: @option:check]
en: Update when using metered network connection
lv: Lejupielādēt arī tad, ja izmantojat limitētu tīkla savienojumu

[ctx: @label]
en: Today's picture:
lv: Šodienas attēls:

[ctx: @label]
en: Title:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label]
en: Author:
lv: Autors:

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
lv: Atvērt saturošo mapi

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Open the destination folder where the wallpaper image was saved.
lv: Atvērt galamērķa mapi, kur ekrāntapete ir saglabāta

en: Open Wallpaper Image
lv: Atvērt ekrāntapetes attēlu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Today's picture
lv: Šodienas attēls

[ctx: @info:whatsthis]
en: Loading
lv: Ielādē

[ctx: @info:whatsthis]
en: Unavailable
lv: Nav pieejams

[ctx: @info:whatsthis for an image %1 title %2 author]
en: %1 Author: %2. Right-click on the image to see more actions.
lv: „%1“, autors: %2. Spiediet labo peles pogu uz attēla, lai redzētu vairāk darbību.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The wallpaper is being fetched from the Internet.
lv: Notiek ekrāntapetes lejupielāde.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Failed to fetch the wallpaper from the Internet.
lv: Neizdevās ekrāntapetes lejupielāde no interneta.

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu]
en: Save Image as…
lv: Saglabāt attēlu kā...

[ctx: @info:whatsthis for a button and a menu item]
en: Save today's picture to local disk
lv: Saglabāt šodienas attēlu lokālajā diskā

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu, will open the website of the wallpaper]
en: Open Link in Browser…
lv: Atvērt saiti pārlūkā...

[ctx: @info:whatsthis for a menu item]
en: Open the website of today's picture in the default browser
lv: Atvērt šodienas attēla tīmekļa vietni noklusējuma pārlūkprogrammā

[ctx: @title:window]
en: Save Today's Picture
lv: Saglabāt šodienas attēlu

[ctx: @label:listbox Template for file dialog]
en: JPEG image (*.jpeg *.jpg *.jpe)
lv: JPEG attēls (*.jpeg *.jpg *.jpe)

[ctx: @info:status after a save action]
en: The image was not saved.
lv: Attēls netika saglabāts.

[ctx: @info:status after a save action %1 file path %2 basename]
en: The image was saved as <a href="%1">%2</a>
lv: Attēls ir saglabāts kā <a href="%1">%2</a>
