plasma_applet_notes - en to lv translation catalogue (40 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
lv: Izskats

en: %1pt
lv: %1 pt

en: Text font size:
lv: Teksta fonta izmērs:

en: A white sticky note
lv: Balta piezīmju lapiņa

en: A black sticky note
lv: Melna piezīmju lapiņa

en: A red sticky note
lv: Sarkana piezīmju lapiņa

en: An orange sticky note
lv: Oranža piezīmju lapiņa

en: A yellow sticky note
lv: Dzeltena piezīmju lapiņa

en: A green sticky note
lv: Zaļa piezīmju lapiņa

en: A blue sticky note
lv: Zila piezīmju lapiņa

en: A pink sticky note
lv: Rozā piezīmju lapiņa

en: A transparent sticky note
lv: Caurspīdīga piezīmju lapiņa

en: A transparent sticky note with light text
lv: Caurspīdīga piezīmju lapiņa ar gaišu tekstu

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Paste with Full Formatting
lv: Ielīmēt ar pilnu formatējumu

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Formatting
lv: Noņemt formatējumu

en: Delete
lv: Dzēst

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Select All
lv: Atlasīt visu

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
lv: Treknraksts

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
lv: Slīpraksts

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
lv: Pasvītrots

[ctx: @info:tooltip]
en: Strikethrough
lv: Pārsvītrots

[ctx: @action:button pin popup for panel widget]
en: Keep Open
lv: Turēt atvērtu

en: Discard this note?
lv: Vai izmest šo piezīmi?

en: Are you sure you want to discard this note?
lv: Vai tiešām vēlaties izmest šo piezīmi?

[ctx: @item:inmenu]
en: White
lv: Balta

[ctx: @item:inmenu]
en: Black
lv: Melna

[ctx: @item:inmenu]
en: Red
lv: Sarkana

[ctx: @item:inmenu]
en: Orange
lv: Oranža

[ctx: @item:inmenu]
en: Yellow
lv: Dzeltena

[ctx: @item:inmenu]
en: Green
lv: Zaļa

[ctx: @item:inmenu]
en: Blue
lv: Zila

[ctx: @item:inmenu]
en: Pink
lv: Rozā

[ctx: @item:inmenu]
en: Transparent
lv: Caurspīdīga

[ctx: @item:inmenu]
en: Transparent Light
lv: Caurspīdīga gaiša
