plasma_applet_binaryclock - en to lv translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: @title:group The things being potentially shown are lights and seconds]
en: Show:
lv: Rādīt:

[ctx: @option:check]
en: Inactive lights
lv: Neaktīvas gaismas

[ctx: @option:check]
en: Seconds
lv: Sekundes

en: Use custom color for:
lv: Lietot pielāgotu aktīvo gaismu krāsu

[ctx: @option:check]
en: Active lights
lv: Aktīvas gaismas
