kdeplasma-addons - en to lv translation catalogue (34 entries)

[ctx: @title]
en: Media
lv: Multivide

[ctx: @title]
en: Behavior
lv: Uzvedība

en: Change picture every:
lv: Mainīt attēlu ik pēc:

en: Hours
lv: stundām

en: Minutes
lv: minūtēm

en: Seconds
lv: sekundēm

[ctx: @label:listbox]
en: Image fill mode:
lv: Attēla aizpildīšanas veids:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Stretch
lv: Izstiept

[ctx: @info]
en: The image is scaled to fit the frame
lv: Attēla izmēri mainās, lai tas ietilptu rāmī

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect fit
lv: Saglabāt malu attiecību

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fit without cropping
lv: Attēla izmēri proporcionāli mainās, lai ietilptu bez apgriešanas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect crop
lv: Saglabāt malu attiecību un apgriezt

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fill, cropping if necessary
lv: Attēla izmēri proporcionāli mainās, lai aizpildītu visu laukumu, attēla malas apgriežot, Ja nepieciešams.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile
lv: Flīzēt

[ctx: @info]
en: The image is duplicated horizontally and vertically
lv: Attēlu dublē horizontāli un vertikāli

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile vertically
lv: Flīzēt vertikāli

[ctx: @info]
en: The image is stretched horizontally and tiled vertically
lv: Attēlu izstiepj horizontāli un flīzē vertikāli

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile horizontally
lv: Flīzēt horizontāli

[ctx: @info]
en: The image is stretched vertically and tiled horizontally
lv: Attēlu izstiepj vertikāli un flīzē horizontāli

[ctx: @item:inlistbox]
en: Pad
lv: Malas

[ctx: @info]
en: The image is not transformed
lv: Attēls paliek nemainīts

[ctx: @label:checkbox]
en: General:
lv: Pamata:

[ctx: @option:check]
en: Randomize order
lv: Jaukta secība

[ctx: @option:check]
en: Pause slideshow when cursor is over image
lv: Pauzēt slīdrādi, kad uz attēla ir kursors

[ctx: @option:check]
en: Click on image to open in external application
lv: Spiest uz attēla, lai to atvērtu ārējā programmā

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
lv: Pievienot mapi…

[ctx: @action:button]
en: Add Files…
lv: Pievienot datnes…

[ctx: @action:button tooltip on icon-only button]
en: Remove path
lv: Noņemt ceļu

[ctx: @info placeholdermessage if no paths set]
en: No media configured
lv: Multivide nav konfigurēta

[ctx: @info placeholdermessage explanation]
en: Add files or folders to display them in the widget.
lv: Pievienojiet datnes vai mapes, ko parādīt

[ctx: @title:window]
en: Choose Files
lv: Izvēlieties datnes

[ctx: @title:window]
en: Choose a Folder
lv: Izvēlēties mapi

[ctx: @info placeholdermessage if no media loaded]
en: No media selected
lv: Multivide nav norādīta

[ctx: @action:button opens settings dialog]
en: Choose media…
lv: Izvēlieties multividi…
