kate - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Session name
my: ဆက်ရှင် အမည်

en: Create new session and start Kate
my: ဆက်ရှင် အသစ်ဖန်တီး၍ ကိတ်ကို စတင်မည်

en: Cancel session creation
my: ဆက်ရှင် ဖန်တီးခြင်း ပယ်ဖျက်မည်

en: Kate Sessions
my: ကိတ် ဆက်ရှင်များ

en: Search…
my: ရှာမည်…
