plasma_applet_fuzzy_clock - en to nds translation catalogue (12 entries)

en: Night
nds: Nacht

en: Early morning
nds: Vör Dau un Dag

en: Morning
nds: Morgen

en: Almost noon
nds: Laat Vörmiddag

en: Noon
nds: Middag

en: Afternoon
nds: Namiddag

en: Evening
nds: Avend

en: Late evening
nds: Laat Avend

en: Start of week
nds: Anfang vun de Week

en: Middle of week
nds: Mitt vun de Week

en: End of week
nds: Enn vun de Week

en: Weekend!
nds: Wekenenn!
