krunner_spellcheckrunner - en to nds translation catalogue (5 entries)

en: spell
nds: prööv

en: Checks the spelling of :q:.
nds: Pröövt de Schriefwies vun :q:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
nds: Schriefwiesprööv instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
nds: Utlööswoort deit &noot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
nds: &Utlööswoort:
