kdeplasma-addons - en to nl translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
nl: Verschalen van inhoud:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
nl: Vaste schaal:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
nl: Automatisch verschalen als breedte minder is

[ctx: @action:button]
en: Go Back
nl: Ga terug

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
nl: Ga verder

[ctx: @info]
en: Type a URL
nl: Typ een URL

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
nl: Stop het laden van deze pagina

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
nl: Deze pagina herladen

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
nl: Koppeling openen in browser

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
nl: Koppelingsadres kopiëren

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
nl: Popup geblokkeerd

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
nl: Hier klikken om de volgende geblokkeerde popup te openen:
    %1
