plasma_applet_binaryclock - en to nn translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Display:
nn: Vising:

[ctx: @option:check]
en: Grid
nn: Rutenett

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
nn: Av-lysdiodar

[ctx: @option:check]
en: Seconds
nn: Sekund

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
nn: Binærkoda desimaltal (BCD)

en: Use custom color for:
nn: Bruk sjølvvald farge på:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
nn: På-lysdiodar
