plasma_applet_katesession - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Session name
nn: Øktnamn

en: Create new session and start Kate
nn: Lag ny økt og start Kate

en: Cancel session creation
nn: Avbryt øktlaging

en: Kate Sessions
nn: Kate-øktveljar

en: Search…
nn: Søk …
