plasma_applet_comic - en to nn translation catalogue (37 entries)

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
nn: &Neste fane med ei ny stripe

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
nn: Gå til &første stripe

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
nn: Gå til &nyaste stripe

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
nn: Gå til stripe …

[ctx: @action]
en: Visit the Website
nn: Besøk heimesida

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of a web browser]
en: View in %1
nn: Vis i %1

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
nn: &Besøk heimesida til butikken

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
nn: Lagra &stripa som …

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
nn: &Verkeleg storleik

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
nn: Lagra gjeldande &plassering

[ctx: an abbreviation for Number]
en: # %1
nn: nr. %1

[ctx: @title]
en: General
nn: Generelt

[ctx: @title]
en: Appearance
nn: Utsjånad

[ctx: @title]
en: Advanced
nn: Avansert

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
nn: Gå til stripe …

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
nn: Besøk heimesida til teikneserien

[ctx: @label:spinbox]
en: Comic cache:
nn: Mellomlager for teikneserie:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: strip per comic | strips per comic
nn[0]: stripe per teikneserie
nn[1]: striper per teikneserie

[ctx: @option:check]
en: Display error when downloading comic fails
nn: Vis feilmelding ved feil ved nedlasting av teikneseriar

[ctx: Heading for showing various elements of a comic]
en: Show:
nn: Vis:

[ctx: @option:check]
en: Comic title
nn: Stripetittel

[ctx: @option:check]
en: Comic identifier
nn: Stripenummer

[ctx: @option:check]
en: Comic author
nn: Teikneserieskapar

[ctx: @option:check]
en: Comic URL
nn: Adresse til teikneserie

en: Show navigation buttons:
nn: Vis navigasjonsknappar:

[ctx: @option:check]
en: Always
nn: Alltid

[ctx: @option:check]
en: Only on hover
nn: Berre når peikaren er over

[ctx: @title:group]
en: Comics:
nn: Teikneseriar:

[ctx: @action:button]
en: Get New Comics…
nn: Hent nye striper …

[ctx: @option:check]
en: Middle-click on comic to display at original size
nn: Midtklikk på teikneserien for å visa han i opphavleg storleik

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new plugins every:
nn: Sjå etter nye tillegg kvar:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: day | days
nn[0]: dag
nn[1]: dagar

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
nn: Sjå etter nye striper kvart:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
nn[0]: minutt
nn[1]: minutt

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
nn: Gå til stripe

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
nn: &Stripenummer:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
nn: Stripeidentifikator:
