kdeplasma-addons - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
nn: Styring av kveldsfargar

en: Night Color is inhibited
nn: Kveldsfargar er blokkerte

en: Night Color is unavailable
nn: Kveldsfargar er ikkje tilgjengelege

en: Night Color is disabled. Click to configure
nn: Kveldsfargar er av. Trykk for å setja opp.

en: Night Color is not running
nn: Kveldsfargar køyrer ikkje

en: Night Color is active (%1K)
nn: Kveldsfargar er på (%1 K)

en: &Configure Night Color…
nn: &Set opp kveldsfargar …
