KDE 4 - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: spell
nn: stav

en: Checks the spelling of :q:.
nn: Sjekkar stavinga i «:q:».

[ctx: Term is spelled correctly]
en: Correct
nn: Rett

en: Suggested term
nn: Framlegg

en: No dictionary found, please install hspell
nn: Fann ikkje ordliste. Installer hspell.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
nn: Innstillingar for stavekontroll

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
nn: &Krev utløysarord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
nn: &Utløysarord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openKcmButton)
en: Configure Dictionaries…
nn: Set opp ordlister …
