plasma_applet_binaryclock - en to nn translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
nn: Utsjånad

[ctx: @title:group The things being potentially shown are lights and seconds]
en: Show:
nn: Vis:

[ctx: @option:check]
en: Inactive lights
nn: Av-lys

[ctx: @option:check]
en: Seconds
nn: Sekund

en: Use custom color for:
nn: Bruk sjølvvald farge på:

[ctx: @option:check]
en: Active lights
nn: På-lys
