plasma_applet_notes - en to pa translation catalogue (23 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
pa: ਦਿੱਖ

en: A white sticky note
pa: ਚਿੱਟਾ ਸਟਿੱਕੀ ਨੋਟ

en: A black sticky note
pa: ਕਾਲਾ ਸਟਿੱਕੀ ਨੋਟ

en: A red sticky note
pa: ਲਾਲ ਸਟਿੱਕੀ ਨੋਟ

en: An orange sticky note
pa: ਸੰਤਰੀ ਸਟਿੱਕੀ ਨੋਟ

en: A yellow sticky note
pa: ਪੀਲਾ ਸਟਿੱਕੀ ਨੋਟ

en: A green sticky note
pa: ਹਰਾ ਸਟਿੱਕੀ ਨੋਟ

en: A blue sticky note
pa: ਨੀਲਾ ਸਟਿੱਕੀ ਨੋਟ

en: A pink sticky note
pa: ਗੁਲਾਬੀ ਸਟਿੱਕੀ ਨੋਟ

en: A translucent sticky note
pa: ਬਲੌਰੀ ਸਟਿੱਕੀ ਨੋਟ

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
pa: ਗੂੜ੍ਹਾ

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
pa: ਤਿਰਛਾ

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
pa: ਹੇਠਾਂ ਲਾਈਨ

[ctx: @info:tooltip]
en: Strikethrough
pa: ਵਿੰਨ੍ਹੇ

[ctx: @item:inmenu]
en: White
pa: ਚਿੱਟਾ

[ctx: @item:inmenu]
en: Black
pa: ਕਾਲਾ

[ctx: @item:inmenu]
en: Red
pa: ਲਾਲ

[ctx: @item:inmenu]
en: Orange
pa: ਸੰਤਰੀ

[ctx: @item:inmenu]
en: Yellow
pa: ਪੀਲਾ

[ctx: @item:inmenu]
en: Green
pa: ਹਰਾ

[ctx: @item:inmenu]
en: Blue
pa: ਨੀਲਾ

[ctx: @item:inmenu]
en: Pink
pa: ਗੁਲਾਬੀ

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent
pa: ਬਲੌਰੀ
