plasma_applet_binaryclock2 - en to pl translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
pl: Wygląd

en: Display:
pl: Wyświetlanie:

[ctx: @option:check]
en: Grid
pl: Siatka

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
pl: Wygaszone diody LED

[ctx: @option:check]
en: Seconds
pl: Sekundy

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
pl: W postaci BCD (dziesiętnej)

en: Use custom color for:
pl: Użyj własnej barwy dla:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
pl: Zapalone diody LED
