kdeplasma-addons - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
pl: Przełącznik barw nocnych

en: Night Color is inhibited
pl: Barwy nocne są uśpione

en: Night Color is unavailable
pl: Barwy nocne są niedostępne

en: Night Color is disabled. Click to configure
pl: Barwy nocne są wyłączone. Naciśnij, aby zmienić ustawienia

en: Night Color is not running
pl: Barwy nocne nie są uruchomione

en: Night Color is active (%1K)
pl: Barwy nocne są włączone (%1K)

en: &Configure Night Color…
pl: U&stawienia barw nocnych...
