kdeplasma-addons - en to pl translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: @title]
en: Appearance
pl: Wygląd

[ctx: @title:group]
en: Icon:
pl: Ikona:

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
pl: Ikona strony

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
pl: Zmień ikonę przeglądarki sieciowej

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
pl: Bieżąca ikona to %1. Naciśnij, aby otworzyć menu do zmiany bieżącej ikony lub przywrócić ikonę domyślną.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
pl: Nazwa ikony to "%1"

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
pl: Wybierz…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
pl: Wybierz ikonę dla przeglądarki sieciowej

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
pl: Przywróć domyślną ikonę

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
pl: Pokaż pasek do przemieszczania się

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
pl: Wczytaj ostatnio odwiedzaną stronę

[ctx: @title:group]
en: On startup:
pl: Po uruchomieniu:

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
pl: Zawsze wczytuj tę stronę:

[ctx: @info]
en: Type a URL
pl: Wpisz adres URL

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
pl: Skalowanie treści:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
pl: Stała skala:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
pl: Sam przeskaluj, jeśli szerokość jest poniżej

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
pl: Ustawienia przeglądarki:

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
pl: Prywatne przeglądanie

[ctx: @action:button]
en: Go Back
pl: Idź wstecz

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
pl: Idź wprzód

[ctx: @action:button]
en: Go Home
pl: Przejdź do strony domowej

en: Open Default URL
pl: Otwórz domyślny adres URL

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
pl: Zatrzymaj wczytywanie tej strony

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
pl: Wczytaj ponownie tę stronę

[ctx: @action:button keep this widget's pop-up open until explicitly dismissed]
en: Keep open
pl: Pozostaw otwartym

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
pl: Otwórz odnośnik w przeglądarce

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
pl: Skopiuj adres odnośnika

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
pl: Zablokowano okno wysuwne

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
pl: Naciśnij tutaj, aby otworzyć następujące zablokowane okno wysuwne:
    %1
