kdeplasma-addons - en to ro translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title]
en: Keys
ro: Taste

[ctx: @label show keyboard indicator when Caps Lock or Num Lock is activated]
en: Show when activated:
ro: Arată la activare:

en: Caps Lock activated
ro: Caps Lock activat

en: Num Lock activated
ro: Num Lock activat

en: No lock keys activated
ro: Nicio tastă de blocare activă
