kdeplasma-addons - en to ro translation catalogue (11 entries)

[ctx: @info:status]
en: No quota restrictions found
ro: Nu au fost găsite restricții de cotă

[ctx: @info:status]
en: Quota tool not found
ro: Unealta pentru cotă nu a fost găsită

[ctx: @info:usagetip]
en: Please install 'quota'
ro: Instalați „quota”

en: Disk Quota
ro: Cotă de disc

en: Please install 'quota'
ro: Instalați „quota”

en: Running quota failed
ro: Rularea „quota” a eșuat

[ctx: usage of quota, e.g.: '/home/bla: 38% used']
en: %1: %2% used
ro: %1: %2% folosit

[ctx: e.g.: 12 GiB of 20 GiB]
en: %1 of %2
ro: %1 din %2

[ctx: e.g.: 8 GiB free]
en: %1 free
ro: %1 liber

[ctx: example: Quota: 83% used]
en: Quota: %1% used
ro: Cotă: %1% folosit

en: No quota restrictions found.
ro: Nu au fost găsite restricții de cotă.
