kdeplasma-addons - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
ro: Control culoare nocturnă

en: Night Color is inhibited
ro: Culoarea nocturnă e inhibată

en: Night Color is unavailable
ro: Culoarea nocturnă e indisponibilă

en: Night Color is disabled. Click to configure
ro: Culoarea nocturnă e dezactivată. Apăsați pentru configurare

en: Night Color is not running
ro: Culoarea nocturnă nu rulează

en: Night Color is active (%1K)
ro: Culoarea nocturnă e activă (%1 K)

en: &Configure Night Color…
ro: &Configurează culoarea nocturnă…
