kdeplasma-addons - en to ro translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Dictionaries
ro: Dicționare

en: Add More Dictionaries
ro: Adaugă dicționare suplimentare

en: Unable to load dictionary list
ro: Lista cu dicționare nu poate fi încărcată

[ctx: %2 human-readable error string]
en: Error code: %1 (%2)
ro: Cod de eroare: %1 (%2)

en: No dictionaries
ro: Niciun dicționar

en: Add More…
ro: Adaugă mai multe…

en: Delete
ro: Șterge

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter word to define here…
ro: Introduceți aici cuvântul de definit…

en: Unable to load definition
ro: Definiția nu poate fi încărcată
