kdeplasma-addons - en to ro translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
ro: Generale

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
ro: Maxim coloane:

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
ro: Maxim rânduri:

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
ro: Aspect:

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
ro: Arată denumirile lansatorilor

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
ro: Activează fereastra contextuală

[ctx: @title:group]
en: Title:
ro: Titlu:

[ctx: @option:check]
en: Show:
ro: Arată:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
ro: Titlu personalizat

en: Launch %1
ro: Lansează %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Launcher…
ro: Adaugă lansator…

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Launcher…
ro: Modifică lansator…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
ro: Elimină lansatorul

en: Quicklaunch
ro: Lansare rapidă

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
ro: Adăugați lansatori prin tragere și lăsare sau folosind meniul contextual

en: Hide icons
ro: Ascunde pictogramele

en: Show hidden icons
ro: Arată pictogramele ascunse

[ctx: @action]
en: Add Launcher…
ro: Adaugă lansator…
